Uncategorized · 6 kwietnia, 2021 0

Climax Control, czyli środek na przedwczesny wytrysk.

Przedwczesny wytrysk jest problemem wielu panów, nie tylko tych bardzo młodych i wkraczających w świat seksu. Niestety większość mężczyzn żyje bardzo szybko, dużo pracuje, nie ma czasu na odpoczynek. Towarzyszy im długotrwały stres, ponadto nie mają oni czasu na codzienną aktywność fizyczną, często odżywiają się również niezdrowo. Wszystkie te czynniki doprowadzają do osłabienia sprawności seksualnej. Z pomocą przychodzi tutaj taki suplement diety jak właśnie Climax Control.

Climax Control- czym jest?

Climax Control to produkt dedykowany wszystkim dorosłym panom mającym problem z przedwczesnym wytryskiem, który uniemożliwia pełną satysfakcję ze współżycia. Skład tego środka jest całkowicie naturalny, co jest jego znaczną zaletą. Znaleźć w jego składzie można między innymi brazylijskie jagody Acai, kwas foliowy czy nasiona rośliny griffonia. Mają one za zadanie kontrolować wytrysk, polepszyć sprawność seksualną i wydłużyć stosunek płciowy. Ponadto mieszanka zawarta w Climax Control wpływa na wzrost poziomu libido, okazuje się pomocna również w całym procesie erekcji, a mężczyzna może zapomnieć już o swoich problemach natury seksualnej. Ponadto substancje w Climax Control są afrodyzjakami, zwiększają ochotę na seks. Produkt ten służy do wydłużenia stosunku seksualnego nawet o 30 minut, tak właśnie mówi producent. Można go zakupić bez recepty przez stronę internetową producenta czy na portalach internetowych.

Climax Control- skład

Głównymi składnikami tego specyfiku są: sarsaparilla, winian l-karnityny oraz tribulus terrestris. Pierwszy składnik jest pomocny w przypadku kiedy mężczyzna boryka się z obniżonym libibo i impotencją, ponadto pomaga wydłużyć stosunek. L-karnityna natomiast kontroluje proces uwalniania i syntezy acetycholiny. Jej niski poziom jest częstą przyczyną, przez którą panowie cierpią właśnie na przedwczesny wytrysk. Tribulus Terrestris to afrodyzjak, podnoszący poziom testosteronu i oddziałujący na męską sprawność seksualną, również na czas utrzymania się wzwodu. Z uwagi na to, iż suplement bazuje na naturalnych składnikach, zapewnia on wysokie bezpieczeństwo podczas jego przyjmowania. Pełny skład produktu wygląda następująco: ClimaxStop Proprietary Blend, Winian L-karnityny, L-arginina, L -lizyna HCl, Nasiona dyni 4:1, Tlenek cynku 80%, Buzdyganek naziemny 12:1, Korzeń Sarsaparilla 4:1, Owoc żurawiny 25:1, oraz Korzeń lukrecji 10:1.

Jak dawkować Climax Control?

Producent poleca przyjmowanie dwóch tabletek Climax Control na dobę, w dwóch dawkach. Dobrym rozwiązaniem jest zażycie tabletki po śniadaniu i po obiedzie. Co ważne, zawsze tabletkę należy popić dosyć dużą ilością wody. Pierwsze rezultaty suplementacji można zauważyć według producenta już po 4 dniach regularnego przyjmowania Climax Control, aczkolwiek jakość życia seksualnego polepsza się po 3-4 miesiącach systematycznego przyjmowania preparatu.

Czy Climax Control jest skuteczny?

Wiele zależy przede wszystkim od podłoża problemu, z jakim boryka się mężczyzna. Przedwczesny wytrysk może wynikać z czynników biologicznych albo psychogenno-behawioralnych. W przypadku tych drugich czynników suplement może okazać się nieskuteczny i wówczas najlepiej udać się po pomoc do seksuologa.

Jakie opinie ma Climax Control?

W Internecie znajduje się wiele opinii na temat tego suplementu, niektóre z nich są pozytywne, a inne negatywne. Co ważne, każdy organizm jest inny i u każdego mężczyzny problemy o podłożu seksualnym, mogą wynikać z innych przyczyn. Właśnie dlatego środek ten nie działa w takim sam sposób u wszystkich osób. Czasem może on nie dać zamierzonych rezultatów czy też działać bardzo krótko, wtedy najlepiej udać się po pomoc do specjalisty, który dobierze najlepsze rozwiązanie problemu. Panowie muszą mieć na uwadze, iż jest to suplement diety, a nie lek. Efekty suplementu nie pojawiają się od razu, aczkolwiek jego przyjmowanie nie niesie ryzyka wystąpienia uciążliwych skutków ubocznych. Producent twierdzi również, że nie ma przeciwwskazań do przyjmowania Climax Control.